Žáci ze 4.B a 5.B společně navštívili VIDA park a planetárium v Brně. Užili si den plný objevování a zážitků. Kromě prozkoumávání science centra se zúčastnili programu Můj mikrosvět a Cesta do nitra Země. V planetáriu si vychutnali projekci Vesmír všemi smysly 3D. Blíže se seznámili se Sluneční soustavou a hvězdnou oblohou.
M. Gregorová, L. Masopustová





