15. 3. 2023

Dne 27. 2. - 3. 3.2023 jsme se vydali na lyžařský kurz v Kunčicích u Starého Města v Jeseníkách. Jeli jsme spolu se 7.C. Byla jsem napnutá a nedočkavá co mě čeká. Byl ve mě i strach jestli jsem nezapoměla lyžovat. Cesta do Kunčic utekla rychle. Po příjezdu jsme si vybalili do krásně malých a studených pokojů. Už to, byl pro mě zážitek. Najedli jsme se cizrnové polévky, kuřecího masa s rýží a vydali se na svah.

Kurz vedli pan učitel Kvaček, Kopecký, Skalický a paní istruktorka. První den byl takový rozjezdový. Rozdělili si nás do týmů, podle toho jak nám to šlo a nešlo. Byla jsem hodně spokojená a překvapená, že mě vybrali do nejlepší skupiny. Střídali jsme se na sedačkové lanovce a pomě. Den co den byli všichni lepší a lepší.

První dva večery vedl pan učitel Kopecký přednášky o bezpečnosti na lyžích a snowboardingu. Večerka byla v deset večer. S holkama jsme hráli karty, Uno, prší a po večerce kecali o životě. No prostě o všem. Ve středu po polední pauze byla procházka, kde se stavěli sochy ze sněhu.

V pátek po obědě probíhalo vyhlášení výtězů her a soutěží, které se konali během celého týdne.

Celkově jsem si to moc užila, ujistila se, že umím lyžovat a příští rok, pokud bude místo se ráda zúčastním znova.

Sepsala Soňa Osladilová (7. B)